Bielsko-Biała
W tym roku już po raz 6 wystartował najlepszy jak dla mnie festiwal fotograficzny. Dla dzieci może niekoniecznie ciekawy, ale za to rodzice mieli okazje zobaczyć prace fotografów niemal z całej Europy i nie tylko. Wydarzenie jest o tyle niezwykłe, że można spotkać się z twórcą, skonfrontować poglądy i przekonać się że wielcy artyści tak naprawdę to niezwykle skromni i sympatyczni ludzie:)
"Dwa wątki, czyli akcja równoległa"
Leszek Lewandowski
Już dawno nie doświadczyłam tak interesującej wystawy. Interesującej zarówno dla dorosłych jak i dzieci. "Dwa wątki, czyli akcja równoległa" to instalacje wywołujące złudzenia optyczne. Pierwsze to złudzenie oparte na głębi przestrzeni, a drugie wywołują lekkie halucynacje. Całość wystawy przywołuje na myśl opuszczone przemysłowe przestrzenie o depresyjnym wręcz samobójczym klimacie. Dzieci przeżyły wystawę oczywiście po swojemu, były zafascynowane magicznością instalacji. Dodam że wszystkiego można dotknąć, powąchać i polizać...
Dla rodziców i dzieci gorąco polecam.
wystawa trwa do 30 stycznia 2015.
"Między"
Stanisław Dróżdż
Nareszcie moje dzieci doświadczyły jednej z moich ulubionych instalacji. Doświadczyły jej wszystkimi zmysłami i świetnie się przy tym bawiły. O samej instalacji nie będę pisać bo to już ikona Mocaku:)
Ekspozycja stała Mocak Kraków.



.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz