Wystawy

"Foto Art Festiwal"
    Bielsko-Biała


W tym roku już po raz 6 wystartował najlepszy jak dla mnie festiwal fotograficzny. Dla dzieci może niekoniecznie ciekawy, ale za to rodzice mieli okazje zobaczyć prace fotografów niemal z całej Europy i nie tylko. Wydarzenie jest o tyle niezwykłe, że można spotkać się z twórcą, skonfrontować poglądy i przekonać się że wielcy artyści tak naprawdę to niezwykle skromni i sympatyczni ludzie:)












 "Dwa wątki, czyli akcja równoległa"
        Leszek Lewandowski

Już dawno nie doświadczyłam tak interesującej wystawy. Interesującej zarówno dla dorosłych jak i dzieci. "Dwa wątki, czyli akcja równoległa" to instalacje wywołujące złudzenia optyczne. Pierwsze to złudzenie oparte na głębi przestrzeni, a drugie wywołują lekkie halucynacje.  Całość wystawy przywołuje na myśl opuszczone przemysłowe przestrzenie o depresyjnym wręcz samobójczym klimacie. Dzieci przeżyły wystawę oczywiście po swojemu, były zafascynowane magicznością instalacji. Dodam że wszystkiego można dotknąć, powąchać i polizać...
Dla rodziców i dzieci gorąco polecam.

Wystawa BWA Bielsko-Biała
wystawa trwa do 30 stycznia 2015.







"Między" 
Stanisław Dróżdż

Nareszcie moje dzieci doświadczyły jednej z moich ulubionych instalacji. Doświadczyły jej wszystkimi zmysłami i świetnie się przy tym bawiły. O samej instalacji nie będę pisać bo to już ikona Mocaku:) 

Ekspozycja stała Mocak Kraków.











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz